Poslední zápasy sezóny

přidáno: 27. 4. 2013 6:59, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 27. 4. 2013 6:59 ]

BC Benešov- Příbram 52:43      (8-12, 14-15, 13-8, 17-8)

Proti Příbrami, která nás letos dokázala už 2x porazit jsme nezačaly vůbec dobře. Nedařilo se nám především v obraně a Příbram naštěstí všechny naše chyby nedokázala potrestat. Ve druhém poločase jsme se zlepšily v především v nasazení jak v obraně, tak v útoku. V poslední čtvrtině jsme dokázaly soupeře přestřílet a vrátily mu tak porážku z před 14 dnů.

Bejblová 15(8/3), Hálová 9 (2/1), Budilová 9(3/1), Neprašová 6, Říhová 5 (2/1), Svobodová 4, Fučíková E. 2, Bartoňová L. 2 (1/0), Bartoňová T. 0 (1/0), Kotoučová, Pospíšilová, Fučíková M.,  Flosmanová

Šestky: 17/6

Fauly: 10

BC Benešov – Slaný 72:23 (8-2, 23-7, 12-10, 29-4)

Poslední zápas sezony byl jasnou záležitostí pro benešovské minižačky. Sice ani v tomto utkání jsme se nevyvarovaly zbytečných chyb v obraně, a opět jsme lajdácky zakončovaly z pod koše, ale na výhru nám to stačilo. Jsme rádi že jsme vítězně zakončily nejen letošní sezonu, ale celou minižákovskou kategorii. Od příští sezony budeme nastupovat v kategorii mladších žaček.

Bejblová 21 (2/1), Budilová 21 (2/1), Hálová 8 (2/0), Říhová 8, Neprašová 6, Svobodová 4, Fučíková M. 2, Kotoučová 2, Fučíková E. 0 (2/0), Pospíšilová, Flosmanová, Bartoňová L., Bartoňová T.,

Šestky: 8/2 – 10/3

Fauly: 13 - 11

Holky musíme pochválit za celou sezonu. Celkově jsme si připsaly 16 výher a 10 porážek, tato bilance nám zajistila celkové 4. místo v krajském přeboru. Škoda porážky v Příbrami, která nás připravila o možnost zahrát si skupinu o 1.- 3. místo. Během sezony holky co pravidelně chodí na tréninky udělaly opravdový pokrok. Snad neusneme na vavřínech a budeme dál poctivě pracovat a zvládneme přechod do mladších žákyň.