Stále první

přidáno: 10. 3. 2015 6:13, autor: Jakub Malý   [ Aktualizováno 10. 3. 2015 6:13 uživatelem Basket Benešov ]

BC Benešov – TJ OP Prostějov                    66-37   (20-2, 30-14, 43-27)

Do odvetného zápasu s Prostějovem domácí vlétli jako uragán. Hostující hráčky měly problém se vůbec dostat přes půlku a byla radost koukat na naši skvělou obranu. I v úvodu 2. čtvrtiny jsme navázali na dobrý výkon a ve 4. minutě jsme náskok navýšili na 28-4 a vypadalo to, že domácímu publiku ukážeme jeden z našich lepších výkonů. Poté se stroj zasekl. Do konce 1. poločasu jsme si připsali pouze dva body a soupeř snížil na rozdíl 16-ti bodů.

Ve 3. části hry pokračoval náš neslaný, nemastný výkon z druhé poloviny 2. čtvrtiny. Obrana již nebyla tak pevná jak ze začátku zápasu a v útoku jsme si sice vypracovali několik dobrých pozic pro zakončení, ale v něm jsme nebyli příliš úspěšní.  Vstup do poslední čtvrtiny byl ale opět výtečný.  Díky sérii 13-0 jsme vedli 56-29. Zbytek zápasu jsme opět trošku polevili, ale na výsledek to už nemělo žádný vliv.

Tímto zápasem jsme si upevnili vedoucí pozici v tabulce. Do konce ligové části zbývají ještě 3 zápasy. Cílem bude se vyzkoušet některé věci a připravit se na kvalifikaci starších žákyň, která nás čeká v květnu.

Body: Hálová 27 (12/7), Budilová 15 (8/3), Míková 12 (2x3, 2/0), Svobodová 6 (4/0), Fučíková M. 2, Říhová 2 (2/0), Bartoňová T. 2, Kotoučová, Fučíková E. Bartoňová L.

TH: 28/10 (35,7%)