Ani ve druhém utkání basketbalistky Benešova neuspěly.

přidáno: 10. 10. 2017 3:32, autor: Basket Benešov

TH : 16/9 - 6/4
Trojky : 3/4
Fauly : 15/23

Body: Mazurová M. 17,Chotašová T. 10,Bočková L. 5,Studničková N. a Němcová J. po 4, Hájková B. a Remešová K. po 3,Šedivá R. 2

V prvním domácím utkání nové sezóny přivítali Benešovské basketbalistky celek ze Strakonic, který ještě v loni hrál první ligu. Vstup do utkání a vlastně celý první poločas se domácím vůbec nepovedl a celou první půli tahaly za výrazně kratší konec pomyslného lana, a tak není divu, že v poločase prohrávaly rozdílem dvaadvaceti bodů 19:41. Ve třetí části hry se přeci jen alespoň zvedla obranná činnost celku od Konopiště a zastavil se tak přísun bodů do domácího koše. Benešovský tým soupeře udržel na osmi bodech, ovšem po hříchu to nedokázal zužitkovat v útočné činnosti, kdy soupeřkám nastřílel také pouhých osm bodů. V poslední části to předvedly domácí nejlepší výkon v zápase a výsledkem 21:13 alespoň kosmeticky upravily rozdíl ve skóre na přijatelnou míru. Nicméně ani zlepšený výkon ve druhé půli nestačil na obrat v utkání.

Hodnocení trenéra: Říká se mi to těžce, ale neumím si vysvětlit co se s námi jako s celkem stalo. První půle byla velmi špatná z naší strany a soupeř si s námi v podstatě dělal co chtěl. Nemohli jsme prostě najít recept na jejich jednoduchou hru. Od druhé půle se naše hra přece jen zvedla a druhou polovinu utkání jsme dokázali vyhrát. V poslední části už byly i věci, na kterých musíme stavět. Rozhodně neskládáme zbraně, teď nás čeká výjezd na západ Čech a já věřím tomu, že se tam odrazíme k těm výkonům, které jsme podávali v minulé sezóně.

Autor: J. Mazur