Do Nového roku na prvním místě

přidáno: 9. 1. 2017 1:12, autor: Basket Benešov

V posledním předvánočním víkendu se druholigové basketbalistky vypravily na sever Moravy, aby zde sehrály poslední utkání v tomto kalendářním roce a to v sobotu proti družstvu Havířova a v neděli se představily v Příboře.

BK Havířov  -  BC Benešov  58:72

Čtvrtiny : 11:27,12:11,26:18,9:16

TH : 11/11 - 18/13

Trojky : 7/4

Fauly : 17/12

Body : Mazurová M. 25,Hřebíková T. 15,Chotašová T. 9,Hájková B. 8,Hrušková V. 7,Šedivá R. 4, Balatová E. 2

V sobotním podvečeru vstoupily hostující hráčky od Konopiště do utkání impozantně a z prvních šesti střeleckých pokusů všechny skončily v obroučce, a tak hosté rychle vedly 13:2 ve čtvrté minutě.

Benešovským hráčkám se i nadále dařilo, stav po první čtvrtině byl 27:11. Druhá a třetí část utkání vyzněly o malinko lépe pro domácí hráčky z Havířova a tak po třiceti minutách byl stav 56:49 pro hosty. V poslední části již hosté nenechali nikoho na pochybách, kdo si připíše výhru a po čtvrtině vyhrály rozdílem sedmi bodů, si připsaly sedmou výhru v sezóně a to 72:58.

BK Příbor - BC Benešov 57: 51

Čtvrtiny : 10:14,16:22,14:11,17:4

TH :  18/11 - 9/8

Trojky : 2/3

Fauly : 16/16

Body : Mazurová M. 23,Hřebíková T. 11,Chotašová T. 7,Landová J. a Hrušková V. po 5

Poslední utkání kalendářního roku sehrály Benešovské hráčky na palubovce Příbora. Utkání bylo v prvních dvou čtvrtinách v režii hostujících hráček a tak po poločase vedly rozdílem deseti bodů 36:26. Ve třetí čtvrtině byla hra víc než vyrovnaná a domácí basketbalistky ji vyhrály 14:11 a snížily před poslední částí na rozdíl sedmi bodů 47:40. Poslední část hry bodově vyzněla pro domácí i herně to bylo víc než vyrovnané. Hostům totálně odešla střelba a dokázaly v této části dát pouhé čtyři body proti sedmnácti bodům domácích a tak si Benešačky další výhru nepřipsaly a padly na palubovce Příbora rozdílem šesti bodů 57:51.