Důležitá výhra na Proseku

přidáno: 20. 11. 2012 3:40, autor: Basket Benešov
Den po velmi dobře odehraném pohárovém utkání se benešačky představily v Praze.A to na palubovce BK Prosek,kde sehrály další utkání druhé ligy.

K sobotnímu utkání jsme nastoupili s velkým elánem a obrovskou chutí vyhrát. V první části první čtvrtiny jsme diktovali tempo tohoto zápasu a skóre na tabuly ukazovalo v náš prospěch. Poté jsme však trochu polevili v obraně a vytvořili pár chyb a díky tomu se na nás soupeř dotáhl a na konci první čtvrtiny nás přeskočil bod. My jsme se však nenechali zastrašit a pokračovali jsme soustředěně dál. Trpělivost a týmová spolupráce se nám vyplatily a na konci druhé čtvrtiny jsme vedli nad Prosekem o 6 bodů. Třetí čtvrtinu jsme pak zahájili 13 bodovou šňůrou a soupeři jsme odskočili na 19 bodů. Od páté minuty této čtvrtiny už se skóre střídalo koš za koš. Do čtvrté čtvrtiny jsme nastupovali s 15 bodovým náskokem a vůlí dotáhnout zápas do vítěžného konce. A i přes několik chyb, kdy míč skončil v rukou soupeře se nám podařilo vedení udržet a dovedli jsme zápas ke koncovému skóre 72:61.

BK Prosek - BC Benešov 61:72

Body: Mazurová Mar. 16(4/4),Koubová P. 14(2/2),Hřebíková T. 10,Bryndová I. 10(2/2),Němcová J. 8,Kratochvílová A. 8(4/2), Strnadová J. 4,Matějková V. 2

Autorka: Martina Mazurová