Se Sokolovem i Plzní si benešačky poradily

přidáno: 8. 10. 2012 12:53, autor: Basket Benešov
Do dalekého Sokolova jsme jely s cílem vyhrát. Že by to mohlo být tak jednoduché utkání, jsme si ani nepředstavovaly. Soupeře jsme převyšovaly nejen výškou našich pivotů, ale také rychlými protiútoky, ty nám zajistily především dobrý náskok, který jsme průběžné navyšovaly. Jen poslední čtvrtka byla drama (13:14) :)

BCM Sokolov-BC Benešov 48:86 (10:26 27:48 35:70)

Němcová 15(4/2, 1 trojka), Kratochvílová 14 (4/3, 1 trojka), Strnadová 14 (2/2), Koubová 10 (2/1, 1 trojka), Mazurová 10, Hřebíková 8 (2/2), Remešová 8 (4/4), Matějková 5 (1 trojka), Bryndová 2, Smetanová 0

TH: 17/12 – 18/14 Trojky: 2-4

V deštivém ránu jsme odjížděly do Plzně a pořádně nevěděly, co nás čeká. Soupeř bránil zónovou obranu, do níž jsme se ze začátku utkání dokázaly prosazovat. Do druhé čtvrtiny soupeř vstoupil s osobní obranou a my navýšily náskok na poločasových 17 bodů. Druhý poločas se soupeř vrátil k zónové obraně, což nás opět přibrzdilo v rozletu a po zbytek utkání jsme si pouze hlídaly náskok a zápas dovedly bezpečně k výhře.

BaK Plzeň - BC Benešov 44:68

Mazurová 14 (4/4), Kratochvílová 11 (4/2, 1 trojka), Koubová 11 (2/2, 1 trojka), Hřebíková 8 (4/2), Strnadová 7 (3/2, 1 trojka), Smetanová 5 (1 trojka), Remešová 4 (2/2), Němcová 3 (2/1), Matějková 3 (2/1) Bryndová 2,

TH: 23/16 Trojky: 4

Autorka: Jana Strnadová