I další víkemd v podání benešovské rezervy vítězně.

přidáno: 8. 2. 2013 1:28, autor: Basket Benešov
V sobotu a v neděli sehrála svá předposlední domácí utkání benešovská rezerva žen a to s celky z Brandýsa n.Labem.V sobotu přivítala céčko a v neděli se na benešovské palubovce odehrál souboj prvního celku s druhým a to Brandýsem B.

BC Benešov B - BK Brandýs n.L. C 105 : 27

Čtvrtiny : 27:6,34:6,24:6,20:9 Trojky : 3/1 TH : 20/14 - 9/2 Fauly : 14/17

Body : Mazurová Mar. 27,Mazurová L. 20,Kotová P. 12,Vosátková L. a Chotašová T. po 9,Mašková V. 8,Landová J. a Koníčková T. po 6,Maršíčková K. 3,Mašková K. a Votrubová K. po 2,Balatová E. 1

V sobotním odpoledni do Benešova zavítala děvčata z Brandýsa n.L.A to družstvo "C". Od samotného začátku utkání držely taktovku pevně v rukou domácí a hostům nedaly ani malou naději na to, aby se v zápase udržely. Již ve čtvrté minutě vedly domácí hráčky 15:0 a bylo vlastně po utkání. Hostující hráčky se sice snažily s vývojem utkání něco udělat ale nepodařilo se to. Domácí nátlakovou hrou v obraně a rychlými protiútoky soupeři sázeli jeden koš za druhým až se nakonec stav zastavil na konečném výsledku 105:27.

Hodnocení trenéra J.Mazura: Bylo to pro nás opět tréninkové utkání a příprava na případnou baráž. Bylo pro mne důležité, že jsem v tomto utkání mohl dát šanci i další dorostence patnáctileté Tereze Chotašové.A musím říci, že si s tím poradila velmi dobře. Celkově jsme si vyzkoušeli zase další herní systémy a to jak v obraně, tak v útoku. A taky jsem rád,že holky ač se hodně točily, tak hrály až do konce s plným nasazením. Za to jim patří dík.

BC Benešov B - BK Brandýs n.L. B 64 : 35

Čtvrtiny : 18:3,12:7,16:11,18:14 Trojky : 2/4 TH : 25/14 - 12/9 Fauly : 16/22

Body : Mazurová Mar. 18,Mazurová L. 10,Vosátková L. a Mašková K. po 6,Chotašová T. 5,Hájková B.,Kotová P., Maršíčková K. a Landová J. po 3,Mašková V. a Koníčková T. po 2,Votrubová K. 1

Nedělní dopoledne bylo v benešovské hale ve znamení souboje prvního celku s druhým. Domácí bez porážky, hosté pouze dvě prohry v dosavadním průběhu soutěže. Očekával se vyrovnaný basketbal. Ale nebylo tomu tak. Domácí od první minuty nenechaly nikoho z diváků na pochybách o tom, kdo bude hrát první housle. Dalo by se říci, že již po první čtvrtině bylo rozhodnuto o tom, jak zápas dopadne(18:3). I v dalších částech domácí postupně své vedení navyšovaly až na konečných 64:35. Udržely si tak svou neporazitelnost i do další fáze soutěže.

Hodnocení trenéra J.Mazura : I v dnešním utkání jsme od začátku vládli na palubovce. První čtvrtka byla sehrána
z naší strany velice dobře. V dalších částech hry jsem již zkoušel různé variace sestavy a nevyhnuly jsme se slabším chvilkám a hlavně zbytečným ztrátám. Ovšem utkání pro nás splnilo přesně to co jsem si představoval. Hlavně mne těší, že jsem mohl do hry zapracovat další dorostenky (Chotašová a Hájková). Obě si s tímto poradily velmi dobře, a pokud budou i nadále pracovat, budou platnými hráčkami.

Autor: J. Mazur