Ženy B do sezóny vstoupily úspěšně

přidáno: 5. 10. 2015 23:35, autor: Jakub Malý

Na první letošní zápas Krajského přeboru jsme vyjížděly do Kolína, který se do soutěže po odmlce vrátil s družstvem „čerstvých“ žen. Úvod zápasu byl trochu nervózní z obou stran a hra byla v celku vyrovnaná a to i proto, že jsme neproměňovaly všechny podkošové šance. Nicméně do poločasu jsme si vytvořily jedenácti bodový náskok a držely se toho, že ve třetí čtvrtině hlavně nesmíme povolit a nechat soupeřky dotáhnout, což se nám v celku povedlo a ještě jsme náskok mírně navýšily. Poslední čtvrtina pak byla zcela v naší režii, kdy se plně projevila naše zkušenost a soupeřky odpadly ve všech herních činnostech. I když měla naše hra značné rezervy, tak celé družstvo odehrálo zápas ve slušném tempu s nečekaně příjemným výsledkem.

BC KOLÍN – BC BENEŠOV             47:86 (11:13, 24:35,42:57)

Kotová P. 20, Pajkrtová L. 16, Králíková I. 14, Vrkoslavová D. 10, Švermová M. 8, Hrušková V. 7 (1trojka), Mazurová L. 6, Maršíčková K. 3, Koníčková T. 2, Alexandrová K.

Fauly: 19:17   TH 12/6 – 16/11

 

V neděli nás čekal o poznání těžší a zkušenější soupeř z Nymburka a navíc brzká ranní hodina, což není úplně ideální kombinace. Nám to ale nevadilo a do zápasu jsme se pustily s chutí a odhodláním. Úvodní čtvrtina nám vyšla velmi dobře jak na útočné tak i na obranné polovině a vytvořily jsme si hezký sedmibodový náskok. Druhá čtvrtina už tak dobrá nebyla, střídaly jsme lepší chvilky s těmi slabšími a i soupeřky zabraly a do poločasu stáhly náš náskok na pouhé 3 body. Třetí čtvrtina byla z naší strany slabší a nepřesnostmi ve hře jsme soupeřkám dovolily náskok zcela vymazat ovšem ne už jít do vedení. Takže jsme před poslední čtvrtinou byly za vyrovnaného stavu opět na začátku a rozhodovalo posledních 10 minut.  A tehdy se opět projevila naše větší zkušenost, a přestože jsme ani my nehrály nějak oslnivě, štěstí a větší vůle po vítězství byly jasně na naší straně a i toto utkání jsme nakonec dovedly do vítězného konce.

BASKETBALL NYMBURK „C“ – BC BENEŠOV        47:54 (10:17,25:28,41:41)

Mazurová L. 13, Pajkrtová L. 11, Maršíčková K. 8(1 trojka), Kotová P. 8, Králíková I. 6, Chotašová T. 6(2trojky), Alexandrová K. 2, Vosátková L., Crháková L.

Fauly: 20/17   TH 10/7 – 18/11

 

 

                                                                                                                                                             SVEMA, KOTPE

 

                                                                    

Comments