Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sunny Cup Martin 2022

15.08.2022 | Michal Holeš

Již devatenácti ročníků z celkem devětadvaceti se účastní výběry BC Benešov streetballového turnaje v Martině, který nese název Sunny Cup. Ne jinak tomu bylo i letos. Jak se dařilo našim výběrům v tomto roce přiblíží trenérka benešovského B týmu žen, Martina Švermová.

I letos jsme se v pátek ráno vydali na cestu, abychom si v průběhu léta odpočinuli od všedních povinností, dětí a partnerů, užili si skvělou atmosféru a hlavně si parádně zahráli. A to se rozhodně povedlo.

Pět družstev tvořených hráči a hráčkami benešovských dospěláckých "B" týmů, dvě družstva žen, dva mixy a jedno družstvo mužů, se rozhodně ve velmi slušné konkurenci neztratilo.
Wikingové (Bivoj, Buri, Tom a Kája) uhráli v kategorii Muži rekre druhé místo, Ginmilky (Janča, Bóža, Kamča a Terka) urvaly v kategorii žen také druhé místo a konečně BiBuKoBa (Bivoj, Buri, Kopí a Barča) v kategorii Mix po náročném finále zůstali také druzí.

Rok 2022 se tak pro nás nesl ve stříbrném znamení dvojek. Zbylé dva týmy Jeskyňky - kategorie ženy - Martí, Háňa, Ivucha a Barča) a Potřebuju prachy - kategorie mix – Janča, Terka, Kája, Kýbl a Marťas), si také nějaké vítězství připsaly. Holky skončily čtvrté a mix po těsné prohře před branami semifinále.

29. ročník je tedy úspěšně za námi a my už netrpělivě vyhlížíme jubilejní třicátý.
Závěrem musíme opět poděkovat Radovi a Bešeňovi, kteří se o nás vždy skvěle starají a těšíme se za rok na viděnou.

Za všechny zúčastněné s poděkováním
Martí

 
Aktuální články
Zápasy
Muži "A" | Neděle 06.02.2022
18. kolo
Benešov - Sokol Písek B
 
Muži "A" | Sobota 19.02.2022
19. kolo
Benešov - Jiskra Domažlice
 
Muži "A" | Neděle 20.02.2022
20. kolo
Benešov - BK Klatovy
 
Muži "A" | Pondělí 07.03.2022, 18:30
15. kolo
USK Ústí nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 12.03.2022
ŠSK Příbram - BC Benešov "A"
71:85 ()
 
Muži "A" | Neděle 13.03.2022
22. kolo
SKB Rokycany - Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS