Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Domácí turnaj Šmoulinka CUP vyhráli naši nejmladší minižáci U11

17.11.2022 | Tomáš Filip

V neděli 13.11. jsme pořádali letos již druhý turnaj u nás v Benešově. Tentokrát jsme měli za soupeře družstva Tygři Praha a TJ Slavoj Český Brod. 


První zápas s pražskými Tygry jsme od začátku měli plně pod kontrolou a vůbec nepustili soupeře do vedení. Trápilo nás ale spousta neproměněných vyložených šancí a trestných hodů. Na tom budeme muset zapracovat, protože jen tak budeme moci držet krok se silnějšími soupeři. Do druhé části zápasu jsme šli s vedením 27:6 což vneslo klid do naší hry a tak i druhá polovina utkání byla zcela v naší režii. Nováčci si navíc dali své první koše a nasbírali cenné zkušenosti. Konečné skore tak bylo 62:11 pro Benešov.

Druhý zápas byl s TJ Slavoj Český Brod, který hrál od úvodu rychlý a důsledný basketbal, což nás trochu zaskočilo. Chvíli tak trvalo, než jsme soupeře dotáhli a uklidnili naši hru. Opět se nám nedařilo proměňovat jasné příležitosti a tak bylo skóre vyrovnané skoro až do poloviny zápasu. O přestávce se podařilo trenérovi klukům vysvětlit chyby, naše hra se zlepšila a byly k vidění i častější kombinace. Obrana už byla také lepší a tak jsme nakonec vyhráli i druhý zápas 49:33.

V poslední utkání turnaje se o druhé místo poprali Tygři Praha a TJ Slavoj Český Brod. Zápas nakonec celkem zaslouženě vyhráli basketbalisté z Českého Brodu v poměru 55:19.

Domácí turnaj jsme vyhráli a tak velká pochvala za bojovnost a snahu, kterou kluci předvedli. Náš výkon měl i pár chybiček, ale na ty se zaměříme v tréninku a věřím, že postupně se nám je podaří odstranit.

 
Aktuální články
Basketbalový turnaj žáků 3.-5.tříd základních škol

Ve středu 25.1. pořádal náš klub ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů a Základní školou Dukelská basketbalový turnaj...

 
Kadetky U17 zakončily základní část ligy vysokou výhrou

O víkendu 21.-22.1 sehrály naše kadetky poslední dvě utkání základní (podzimní) části celostání ligy U17G, a to na domácí palubovce s...

 
Béčko našich kadetek U17 tentokrát čelákovické Pandy potrápilo

V sobotu 21.1. nastoupilo Béčko benešovských kadetek proti družstvu Pandy Čelákovice, se kterým v září v zahajovacím utkání letošní...

 
Mladší minižákyně U12 ovládly nadregionální turnaj v Kralupech
 
Druhé místo přivezli nejmladší minižáci U11 z turnaje v Borotíně
 
Zkušený výkon s Budějovicemi a velký obrat s Pískem v podání Mužů A
 
Starší minižáci U13 konečně vítězně
 
Halu Dukelská opět čeká o víkendu plno zápasů modrožlutých
 
Kadetky U17 přivezly výhru z Jablonce, těsná prohra v Brandýse ale zamrzí
 
Nejmladší minižáci U11 odolali čarodějům z BC Wizards
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | neděle 08.01.2023, 10:00
14. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Sobota 21.01.2023
15. kolo
BC Benešov - Tigers České Budějovice
 
2.LIGA skupina A | Neděle 22.01.2023
16. kolo
BC Benešov - Sokol Písek B
 
2.LIGA skupina A | Sobota 11.02.2023
17. kolo
VS.
BK Wolves Radotín - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 12.02.2023
18. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 04.03.2023
19. kolo
VS.
BC Benešov - BK Beroun
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS