Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na turnaj do Prahy k BC Wizards zavítali naši nejmladší minižáci U11

23.02.2023 | Tomáš Filip

Nejmladší minižáci U11 vyrazili v neděli vlakem do Prahy na turnaj pořádaný BC Wizards. Čekali nás tam celkem dva soupeři, protože BK Borotín se omluvil ze zdravotních důvodů. Domácí BC Wizards a tým Basket Poděbrady byli v pořádku a tak mohl turnaj začít.

První zápas byl s BC Wizards, se kterým už jsme pár zápasů hráli a i přes vítězství v těchto kláních se naše jasná převaha pozvolna začíná vytrácet. Wizards se zápas od zápasu zlepšují a stávají se rovnocenným soupeřem. Začátek zápasu byl na obou stranách opatrný. Postupně jsme začali hrát naší hru a díky dobré obraně jsme soupeře nepouštěli do velkých šancí a naopak nám se dařilo v útoku proměňovat vytvořené příležitosti. Po polovině zápasu byl stav 31:5 pro Benešov. V druhé části zápasu jsme už kontrolovali hru a díky získanému sebevědomí se rodili pohledné akce pod soupeřovým košem. Konečné skóre se zastavilo na 69:7 pro náš tým.

BC Wizards - BC Benešov  7:69

Druhý zápas byl se soupeřem, kterého jsme zatím neměli možnost potkat na turnajích a tak to pro nás byla velká neznámá. Basket tým Poděbrady od začátku ukazoval, že nepřijel prohrát a tak se hrál vyrovnaný zápas. První část jsme nakonec vyhráli 6:4. V druhé čtvrtině jsme přidali v obraně a nepouštěli soupeře tak snadno do nebezpečných akcí. V útoku jsme předváděli pohlednou kombinaci, která byla často zakončena potřebným košem. Po polovině zápasu už bylo skóre veselejší, tedy 19:4 pro Benešov. Ve třetí části pokračoval úžasný týmový výkon a díky tomu jsme do poslední části vedli 27:6. Díky skvěle fungující obraně se soupeři nedařilo úspěšně zakončit a z vybojovaných míčů jsme hrozili rychlými útoky. Tento zápas jsme dovedli do vítězného konce v poměru 41:8.

BC Benešov - Basket Poděbrady  41:8

V turnaji jsme obsadili pěkné první místo. Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedenou bojovnost a soustředěnost v obou utkáních. Je škoda, že nedorazili soupeři z Borotína, kterým chceme oplatit porážku z posledního klání. Pochvalu zaslouží i fanklub, který opět přijel podpořit kluky a vytvořil skvělou atmosféru zápasů.

 
Aktuální články
Skvělou formu potvrdily kadetky U17 i v Brandýse

V rychlém sledu pokračovaly zápasy celostátní ligy kadetek U17G. V pátek 17.3. proběhla nejprve předehrávka 12.kola, ve které přijel...

 
Nejmladší minižáci U11 vyhráli v Kolíně

V sobotu 18.3. jsme vyrazili na zápas do Kolína. Se soupeřem už jsme letos poměřili síly a oba zápasy jsme vyhráli.

 
Třetí postup na Národní finále, tentokrát v podání mladších minižákyň U12

O tomto víkendu 18.-19.3. se mladší minižákyně konečně dočkaly a jako třetí dívčí benešovský minižákovský tým nastoupily do...

 
Sympatický výkon juniorek U19 v Liberci nestačil
 
Dvě vítězství na závěr základní části posílají ŽENY A do play off z 1.místa!
 
Oslabené starší minižákyně U13 na Slaný nestačily
 
Starší minižákyně U13 konečně porazily Brandýs!
 
Kadetky U17 si poradily s hradeckými Lvicemi
 
Mladší minižákyně U12 postoupily do Final four krajského přeboru
 
Drama v Děčíně juniorky U19 zvládly
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Sobota 11.02.2023
17. kolo
BK Wolves Radotín - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 12.02.2023
18. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 04.03.2023
19. kolo
BC Benešov - BK Beroun
 
2.LIGA skupina A | Neděle 05.03.2023
20. kolo
BC Benešov - BŠ Slavia Praha
 
2.LIGA skupina A | sobota 18.03.2023, 18:00
21. kolo
Jiskra Domažlice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | neděle 19.03.2023, 11:00
22. kolo
BK Klatovy - BC Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS