Dvě vítězství na závěr základní části posílají ŽENY A do play off z 1.místa!
Poslední dvě utkání základní části 2.ligy žen za sebou mají naše ŽENA A, rozloučení se základní částí se povedlo na výbornou. Díky úspěšnému víkendu jsme si upevnili pozici lídra tabulky skupiny B, která nám zajišťuje nejlepší výchozí pozici pro play off, kde se ve čtvrtfinále utkáme s Ostravou.
V sobotu nás čekal soupeř ze Žďáru nad Sázavou, který měl za sebou nejen vyrovnaný páteční duel s Kolínem, ale také náročnou cestu způsobenou špatným počasím, a tak ještě 5 minut před začátkem utkání, jsme byli jediným týmem na rozcvičení. Zápas tak začal s lehkým zpožděním a náš ospalý vstup do utkání způsobil vyrovnaný stav po úvodní pětiminutovce, poté jsme však zlepšili pohyb na hřišti a několika rychlými brejky začali soupeře přehrávat, k tomu se přidala také velmi dobrá úspěšnost z tříbodového oblouku a do poločasu jsme šli s přesvědčivým vedením bezmála o 30 bodů. Druhý poločas už se spíše dohrával, což také dokazuje vyrovnané skóre v obou odehraných čtvrtinách, a tak se bohužel pro diváky na Dukle nejednalo o příliš pohledný basketbal, což určitě budeme mít možnost napravit v náročných bojích play off.
BC Benešov vs. Vlčice Žďár 83:56 (20:8, 47:20, 67:40)
Fučíková 24, Lačná 17, Budilová 14, Misíková 10, Bočková Lenka 8, Šturmová 4, Bočková Tereza 4, Studénková 2
V neděli na naši palubovku dorazil poslední tým soutěže Basket Litomyšl, a tak se čekalo opět spíš pohodové vítězství, které se dle konečného výsledku událo, avšak nerodilo se vůbec lehce. Také v neděli jsme totiž opět předvedli ospalý vstup do zápasu bez většího nasazení a bojovnosti, kterou nás tvrdě hrající soupeř přehrával, a tak jsme v poločase vedli pouze o 12 bodů a hrál se vyrovnaný zápas. Druhý poločas jsme předvedli o poznání kvalitnější výkon, zlepšili jsme úspěšnost střelby ze střední a dlouhé vzdálenosti a začali soupeře přehrávat, postupné zvyšování vedení umožnilo větší rotaci, a tak cenné zkušenosti a bodové zápisy získávaly zejména mladší hráčky.
BC Benešov vs. ADFORS Basket Litomyšl 79:46 (14:10, 36:24, 60:31)
Budilová 18, Misíková 17, Bočková Tereza 12, Fučíková 11, Bočková Lenka 9, Šturmová 7, Studénková 5
Děkujeme za podporu všem fanouškům, kteří v základní části dorazili na domácí zápasy na Dukle a budeme se těšit na vaši podporu v play off, které začneme doma 2.4.2023 proti Ostravě!
Aktuální články
Mladší žáci U14 dvakrát s Táborem
Výhra starší minižáky U13 vrátila na 3.místo tabulky
Mladší minižákyně U12 postoupily na Mistrovství České republiky
Dvě STOVKY dali o víkendu Muži A
Juniorky U19 si poradily s Brandýsem
Starší minižákyně U13 s HB Basket úspěšně
Těsná prohra starších žákyň U15 s Plzní
Proti Nymburku starší minižáci U13 neuspěli
Mladší žákyně U14 si vyšláply na Spartu
S tvrdou hrou Sparty si kadetky U17 poradily
Mladší žáci U14 odehráli o víkendu 2 zápasy s Táborem, se kterým jsme měli ve skupině podobné výsledky i bilanci. A také vyrovnaný...
V neděli 3.3. jsme vyrazili do nedalekého Českého Brodu a podle posledních výsledků soupeře se předpokládal tuhý boj o vítězství v...
O víkendu 2.-3.3.2024 vyvrcholila finálovým dvojutkání kvalifikace Středočeského kraje mladších minižákyň o postup na Mistrovství...
Fotogalerie
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
SBLM | Neděle 24.03.2024
2. kolo
SBLM | Sobota 06.04.2024
7. kolo
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
2. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Nové Strašecí |
7. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BK Mělník |
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
SBLŽ | Sobota 23.03.2024
19. kolo
SBLŽ | Neděle 24.03.2024
20. kolo
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
19. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Poděbrady B |
20. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BC Kolín B |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Sobota 23.03.2024
7. kolo
Juniorky U19 | Neděle 24.03.2024
8. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.04.2024
10. kolo
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Horní Počernice |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Sadská |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.04.2024
10. kolo
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 24.03.2024
2. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.04.2024
3. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.04.2024
4. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
2. kolo
VS.
BC Wizards | - | BC Benešov |
3. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
VS.
BC Benešov | - | BC Wizards |