Třetí postup na Národní finále, tentokrát v podání mladších minižákyň U12
O tomto víkendu 18.-19.3. se mladší minižákyně konečně dočkaly a jako třetí dívčí benešovský minižákovský tým nastoupily do finále kvalifikace o Národní finále. Soupeřem jim bylo družstvo Sokola Kladno a před vzájemným dvojzápasem bylo již jasné, že díky úspěšnému vystoupení našeho družstva na loňském Národní finále v Děčíně se pro náš kraj podařilo zajistit druhé místo a tak že obě družstva na Národní finále postupují. Hrálo se tedy teoreticky “ jen“ o výhodnější nalosování do skupin Národního finále.
V sobotu se naše družstvo představilo na palubovce soupeře. Z počátku utkání jsme se museli vyrovnat s výškovou převahou soupeře, který nám pod oběma koši dosti zatápěl. O to víc jsme se zaměřili na obranu po celém hřišti a snahu o rychlejší přechod do protiútoku. Skóre postupně narůstalo až do našeho konečného vítězství 84:49. Utkání bodově vyšlo Elišce Dolejší s 16 body, Amálce Slánské s 13 body a Lucce Mrvové s 12 body.
TJ Sokol Kladno – BC Benešov 49:84 (13:22, 26:43, 38:61)
Body: Dolejší 16, Slánská 13, Mrvová 12, Lazárková 10, Zdražilová 8, Zatloukalová 6, Rathouská 5, Jursíková 5, Nováková 4, Zemanová 2, Křupková 2, Benešová 1, Jurková, Kinclová a Výborná 0
Při rozcvičování před nedělní odvetou nám přivodilo vrásky na čele zranění naší nejlepší střelkyně ze sobotního utkání Elišky Dolejší. Zbytek týmu však k utkání přistoupil aktivně a nedovolil zkomplikování vývoje. Utkání bylo na body výrazně chudší, ale přesto si věrní domácí fanoušci přišli na své a po vítězství našeho týmu 67:37 došlo na tradiční děkovačku.
BC Benešov – TJ Sokol Kladno 67:37(14:7, 33:20, 51:26) Body: Výborná 10, Lazárková 8, Mrvová 7, Zdražilová, Rathouská a Zemanová po 6, Slánská, Jursíková, Benešová, Zatloukalová a Nováková po 4, Šefčíková a Dolejší po 2, Kinclová a Křupková 0
Aktuální články
Rozpis tréninků 2024-2025
Mladší minižákyně U12 skončily na Brandýském poháru druhé
Ligová kvalifikace starších žáků U15 - 2.kolo
Turnaj O pohár starosty města Bystřice měl již třetí ročník
Ligová kvalifikace starších žáků U15
Starší minižákyně U13 obsadily na domácím Mistrovství ČR 6.místo
Mladší minižákyně U12 obhájily na Mistrovství ČR v Plzni 4.místo
MISTROVSTVÍ ČR dívek U13 Benešov - INFORMACE
Kadetky U17 zakončily ligovou sezonu výhrou v Nuslích
6.místo přivezli nejmladší minižáci U11 z Festivalu v Plzni
Rozpis tréninků 2024-2025 ke stažení ZDE.
V termínu 7.-9.6.24 se mladší minižákyně zúčastnily tradičního posezónního turnaje v Brandýse nad Labem nazvaném Brandýský pohár,...
Letošní mladší žáci U14, nyní už starší žáci U15, se probojovali do 2.kola kvalifikace o žákovskou ligu U15, kde nám pavouk...
Fotogalerie
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 10.12.2023
10. kolo
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
10. kolo
BC Benešov B | - | AŠ Ml.Boleslav |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Neděle 17.12.2023
12. kolo
Juniorky U19 | Sobota 13.01.2024
13. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.01.2024
14. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
12. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
14. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | BK Kladno |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Beroun |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | Čelákovice |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
13. kolo
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
Kadetky U17 B | pátek 01.12.2023, 18:00
1. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 09.12.2023
9. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
1. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
9. kolo
BK Česká Lípa | - | BC Benešov |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |