Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
9. | po 2.12. | BK Beroun | BC Benešov B | 87:66 | |
3. | so 9.10. | BK Kladno | BC Benešov B | 74:56 | |
4. | ne 10.10. | TJ TZ Rakovník | BC Benešov B | 74:57 | |
5. | so 23.10. | BC Benešov B | ŠSK při 3.ZŠ Slaný | 56:76 | |
7. | so 13.11. | BC Benešov B | BK Kralupy-Junior | 54:68 | |
8. | ne 14.11. | BC Benešov B | BK R&J EBC Mělník | 47:70 | |
13. | so 8.1. | BC Benešov B | TJ TZ Rakovník | 54:51 | |
14. | ne 9.1. | BC Benešov B | BK Kladno | 34:53 | |
16. | ne 23.1. | ŠSK při 3.ZŠ Slaný | BC Benešov B | 67:61 | |
17. | so 5.2. | BK R&J EBC Mělník | BC Benešov B | 66:63 | |
18. | ne 6.2. | BK Kralupy-Junior | BC Benešov B | 78:55 | |
20. | ne 20.2. | BC Benešov B | BK Beroun | 56:77 | |
so 12.3. | BK Sadská o.s. | BC Benešov B | 62:81 | ||
pá 25.3. | BC Benešov B | BK Sadská o.s. | 61:53 | ||
so 26.3. | BC Benešov B | BK Brandýs nad Labem | 92:62 | ||
ne 10.4. | BK Brandýs nad Labem | BC Benešov B | 80:50 |
Rozpisy zápasů
2.LIGA skupina A:
2.liga muži
Český pohár mužů
SBLM:
Středočeská basketbalová liga mužů
2.LIGA skupina A:
2.liga ženy
SBLŽ:
Středočeská basketbalová soutěž žen
Junioři U19:
Nadregionální liga - Junioři U19
Kadeti U17:
Nadregionální liga - Kadeti U17
Kadetky U17 A:
Celostátní liga - Kadetky U17
Starší žákyně:
Nadregionální liga - Starší žákyně U15
Starší minižáci:
Středočeský přebor - Starší minižáci U13
Mladší minižákyně:
Přípravná soutěž - Mladší minižákyně U12
Nejmladší minižákyně:
Přípravná soutěž - Nejmladší minižákyně U11
Kvalifikace o národní finále U11G
Aktuální články
Dvakrát 1.místo v anketě Nejúspěšnější sportovec roku
Kadetky U17 bojovaly o čelo ligové tabulky
Mladší žákyně U14 otáčely utkání s Trutnovem
Muži A postupují do PLAY-OFF!
Vítězství přivezli starší minižáci U13 z Mělníka
Těsné vítězství starších žáků U15 v Roudnici
Mladší žáci U14 dvakrát s Táborem
Výhra starší minižáky U13 vrátila na 3.místo tabulky
Mladší minižákyně U12 postoupily na Mistrovství České republiky
Dvě STOVKY dali o víkendu Muži A
Ještě před jarními prázdninami proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2023 okresu Benešov, které...
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem...
Nelehcí soupeři z čela tabulky nás čekali po návratu z jarních prázdnin, ale protože jsme nechtěli další utkání překládat, jako mnoho...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
SBLM | Sobota 06.04.2024
7. kolo
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
7. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BK Mělník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.04.2024
10. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.04.2024
11. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.04.2024
12. kolo
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
11. kolo
VS.
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.04.2024
10. kolo
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.04.2024
3. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.04.2024
4. kolo
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
3. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
VS.
BC Benešov | - | BC Wizards |