Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | st 28.9. | BC Benešov A | BK Brandýs nad Labem | 44:61 | |
1. | út 4.10. | BC Benešov A | ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav | 64:57 | |
5. | so 22.10. | BC Benešov A | BC Kolín | 60:56 | |
7. | so 12.11. | BC Benešov A | Bižuterie Jablonec nad Nisou | 69:54 | (14:13 42:24 53:39) |
8. | ne 13.11. | BC Benešov A | TJ Lokomotiva Liberec | 57:46 | (13:14 26:26 42:37) |
9. | so 3.12. | ADFORS Basket Litomyšl | BC Benešov A | 47:84 | (8:25 21:40 34:57) |
10. | ne 4.12. | BK Vlčice Žďár | BC Benešov A | 66:75 | (18:11 27:38 43:55) |
11. | so 7.1. | BK Brandýs nad Labem | BC Benešov A | 69:59 | (18:12 32:28 55:40) |
12. | ne 8.1. | ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav | BC Benešov A | 60:81 | (15:25 28:46 45:62) |
14. | ne 22.1. | BC Benešov A | Basket Ostrava | 65:59 | (26:13 47:26 53:43) |
15. | ne 5.2. | BC Kolín | BC Benešov A | 59:81 | (20:27 29:48 47:67) |
17. | so 25.2. | TJ Lokomotiva Liberec | BC Benešov A | 57:52 | (11:16 31:29 48:42) |
18. | ne 26.2. | Bižuterie Jablonec nad Nisou | BC Benešov A | 58:63 | (13:20 27:31 40:53) |
19. | so 11.3. | BC Benešov A | BK Vlčice Žďár | 83:56 | (20:8 47:20 67:40) |
20. | ne 12.3. | BC Benešov A | ADFORS Basket Litomyšl | 79:46 | (14:10 36:24 60:31) |
1. | so 1.4. | Basket Ostrava | BC Benešov A | 49:88 | (20:25 33:47 41:67) |
1. | út 11.4. | BC Benešov A | Basket Ostrava | 104:36 | (17:13 44:20 76:27) |
2. | so 22.4. | BC Kolín | BC Benešov A | 49:69 | (7:19 21:31 35:48) |
2. | ne 23.4. | BC Benešov A | BC Kolín | 81:59 | (23:14 41:30 68:43) |
3. | so 6.5. | BK Levhartice Chomutov B | BC Benešov A | 56:46 | (14:12 22:23 45:36) |
3. | ne 7.5. | BC Benešov A | BK Levhartice Chomutov B | 64:56 | (19:19 31:33 45:48) |
Rozpisy zápasů
2.LIGA skupina A:
2.liga muži
SBLM:
Středočeská basketbalová liga mužů
2.LIGA skupina A:
2.liga ženy
SBLŽ:
Středočeská basketbalová soutěž žen
Junioři U19:
Nadregionální liga - Junioři U19
Juniorky U19:
Nadregionální liga - Juniorky U19
Kadeti U17:
Nadregionální liga - Kadeti U17
Kadetky U17 A:
Celostátní liga - Kadetky U17
Kadetky U17 B:
Nadregionální liga - Kadetky U17
Aktuální články
Mladší žáci U14 dvakrát s Táborem
Výhra starší minižáky U13 vrátila na 3.místo tabulky
Mladší minižákyně U12 postoupily na Mistrovství České republiky
Dvě STOVKY dali o víkendu Muži A
Juniorky U19 si poradily s Brandýsem
Starší minižákyně U13 s HB Basket úspěšně
Těsná prohra starších žákyň U15 s Plzní
Proti Nymburku starší minižáci U13 neuspěli
Mladší žákyně U14 si vyšláply na Spartu
S tvrdou hrou Sparty si kadetky U17 poradily
Mladší žáci U14 odehráli o víkendu 2 zápasy s Táborem, se kterým jsme měli ve skupině podobné výsledky i bilanci. A také vyrovnaný...
V neděli 3.3. jsme vyrazili do nedalekého Českého Brodu a podle posledních výsledků soupeře se předpokládal tuhý boj o vítězství v...
O víkendu 2.-3.3.2024 vyvrcholila finálovým dvojutkání kvalifikace Středočeského kraje mladších minižákyň o postup na Mistrovství...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
SBLM | Neděle 24.03.2024
2. kolo
SBLM | Sobota 06.04.2024
7. kolo
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
2. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Nové Strašecí |
7. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BK Mělník |
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
SBLŽ | Sobota 23.03.2024
19. kolo
SBLŽ | Neděle 24.03.2024
20. kolo
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
19. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Poděbrady B |
20. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BC Kolín B |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Sobota 23.03.2024
7. kolo
Juniorky U19 | Neděle 24.03.2024
8. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.04.2024
10. kolo
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Horní Počernice |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Sadská |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.04.2024
10. kolo
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 24.03.2024
2. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.04.2024
3. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.04.2024
4. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
2. kolo
VS.
BC Wizards | - | BC Benešov |
3. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
VS.
BC Benešov | - | BC Wizards |