Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
SBLŽ: Středočeská basketbalová soutěž žen
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 24.9. TJ Sokol Kladno BC Benešov B 73:77
2. ne 25.9. BK Kralupy-Junior BC Benešov B 61:59
11. st 28.9. BC Benešov B BK Příbram 2000 80:40
3. so 8.10. BC Benešov B BK Brandýs n.L. "B" 69:33
5. so 22.10. HB Basket Praha BC Benešov B 62:51
6. ne 23.10. BK Slavoj Český Brod BC Benešov B 56:60
12. čt 17.11. BK Příbram 2000 BC Benešov B 56:77 (15:18 29:36 38:63)
7. so 19.11. BK Sojky Pelhřimov BC Benešov B 39:37 (7:7 14:12 27:25)
9. so 3.12. BC Benešov B BC Kolín 69:41 (14:6 34:17 52:27)
10. ne 4.12. BC Benešov B Basket Poděbrady "B" 67:45 (21:14 32:27 48:33)
13. so 14.1. BC Benešov B BK Kralupy-Junior 59:44 (14:10 26:19 46:25)
14. ne 15.1. BC Benešov B TJ Sokol Kladno 57:64 (15:21 23:31 41:54)
17. so 25.2. BC Benešov B BK Slavoj Český Brod 69:70 pp (13:16 26:34 48:47 61:61)
18. ne 26.2. BC Benešov B HB Basket Praha 51:62 (10:21 25:41 41:55)
20. ne 12.3. BC Benešov B BK Sojky Pelhřimov 39:60 (8:14 19:39 28:47)
15. ne 19.3. BK Brandýs n.L. "B" BC Benešov B 42:68 (7:17 21:39 52:36)
21. so 25.3. Basket Poděbrady BC Benešov B 62:75 (18:14 35:37 50:54)
22. ne 26.3. BC Kolín BC Benešov B 51:64 (11:12 18:32 39:48)
1. so 22.4. BC Benešov B BK Slavoj Český Brod 74:78 (18:16 38:42 56:61)
2. ne 23.4. Basket Poděbrady "B" BC Benešov B 65:62 (12:12 34:28 48:46)
Rozpisy zápasů
 
2.LIGA skupina A:
 
2.liga muži
 
 
SBLM:
 
Středočeská basketbalová liga mužů
 
 
2.LIGA skupina A:
 
2.liga ženy
 
 
SBLŽ:
 
Středočeská basketbalová soutěž žen
 
 
Junioři U19:
 
Nadregionální liga - Junioři U19
 
 
Juniorky U19:
 
Nadregionální liga - Juniorky U19
 
 
Kadeti U17:
 
Nadregionální liga - Kadeti U17
 
 
Kadetky U17 A:
 
Celostátní liga - Kadetky U17
 
 
Kadetky U17 B:
 
Nadregionální liga - Kadetky U17
 
 
Aktuální články
Starší minižáci U13 postupují na turnaj Final 4 ze 3.místa

Na poslední zápas, který určil konečné umístění v tabulce vyrazili v sobotu 6.4. starší minižáci do Kolína. Tento soupeř byl v tabulce...

 
Kadetky U17 si připsaly v lize pohodové výhry

V dalších kolech celostátní ligy hostily benešovské kadetky tradiční soupeře z Brandýsa a Jablonce.

 
Turnaj Šmoulinky hráli v neděli naši minižáci opět na gymplu

V neděli 7.4. se konal další basketbalový turnaj Šmoulinka CUP v hale gymnázia. Strávit hrací den v Benešově přijeli Jižní Supi,...

 
Po velikonočním turnaji byli mladší žáci U14 v lize úspěšní
 
Ženy A postupují do 2.kola play-off
 
Mladší žákyně U14 doma na jedničku
 
PLAY-OFF žen i mužů začíná již tuto sobotu
 
Easter CUP opět za účasti benešovských týmů
 
Těsná výhra starších žáků U15 v Čelákovicích
 
Starší minižáci U13 hráli doma s Pečkami a Kolínem
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS