Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 24.9. | TJ Sokol Kladno | BC Benešov B | 73:77 | |
2. | ne 25.9. | BK Kralupy-Junior | BC Benešov B | 61:59 | |
11. | st 28.9. | BC Benešov B | BK Příbram 2000 | 80:40 | |
3. | so 8.10. | BC Benešov B | BK Brandýs n.L. "B" | 69:33 | |
5. | so 22.10. | HB Basket Praha | BC Benešov B | 62:51 | |
6. | ne 23.10. | BK Slavoj Český Brod | BC Benešov B | 56:60 | |
12. | čt 17.11. | BK Příbram 2000 | BC Benešov B | 56:77 | (15:18 29:36 38:63) |
7. | so 19.11. | BK Sojky Pelhřimov | BC Benešov B | 39:37 | (7:7 14:12 27:25) |
9. | so 3.12. | BC Benešov B | BC Kolín | 69:41 | (14:6 34:17 52:27) |
10. | ne 4.12. | BC Benešov B | Basket Poděbrady "B" | 67:45 | (21:14 32:27 48:33) |
13. | so 14.1. | BC Benešov B | BK Kralupy-Junior | 59:44 | (14:10 26:19 46:25) |
14. | ne 15.1. | BC Benešov B | TJ Sokol Kladno | 57:64 | (15:21 23:31 41:54) |
17. | so 25.2. | BC Benešov B | BK Slavoj Český Brod | 69:70 pp | (13:16 26:34 48:47 61:61) |
18. | ne 26.2. | BC Benešov B | HB Basket Praha | 51:62 | (10:21 25:41 41:55) |
20. | ne 12.3. | BC Benešov B | BK Sojky Pelhřimov | 39:60 | (8:14 19:39 28:47) |
15. | ne 19.3. | BK Brandýs n.L. "B" | BC Benešov B | 42:68 | (7:17 21:39 52:36) |
21. | so 25.3. | Basket Poděbrady | BC Benešov B | 62:75 | (18:14 35:37 50:54) |
22. | ne 26.3. | BC Kolín | BC Benešov B | 51:64 | (11:12 18:32 39:48) |
1. | so 22.4. | BC Benešov B | BK Slavoj Český Brod | 74:78 | (18:16 38:42 56:61) |
2. | ne 23.4. | Basket Poděbrady "B" | BC Benešov B | 65:62 | (12:12 34:28 48:46) |
Rozpisy zápasů
2.LIGA skupina A:
2.liga muži
SBLM:
Středočeská basketbalová liga mužů
2.LIGA skupina A:
2.liga ženy
SBLŽ:
Středočeská basketbalová soutěž žen
Junioři U19:
Nadregionální liga - Junioři U19
Juniorky U19:
Nadregionální liga - Juniorky U19
Kadeti U17:
Nadregionální liga - Kadeti U17
Kadetky U17 A:
Celostátní liga - Kadetky U17
Kadetky U17 B:
Nadregionální liga - Kadetky U17
Aktuální články
Rozpis tréninků 2024-2025
Mladší minižákyně U12 skončily na Brandýském poháru druhé
Ligová kvalifikace starších žáků U15 - 2.kolo
Turnaj O pohár starosty města Bystřice měl již třetí ročník
Ligová kvalifikace starších žáků U15
Starší minižákyně U13 obsadily na domácím Mistrovství ČR 6.místo
Mladší minižákyně U12 obhájily na Mistrovství ČR v Plzni 4.místo
MISTROVSTVÍ ČR dívek U13 Benešov - INFORMACE
Kadetky U17 zakončily ligovou sezonu výhrou v Nuslích
6.místo přivezli nejmladší minižáci U11 z Festivalu v Plzni
Rozpis tréninků 2024-2025 ke stažení ZDE.
V termínu 7.-9.6.24 se mladší minižákyně zúčastnily tradičního posezónního turnaje v Brandýse nad Labem nazvaném Brandýský pohár,...
Letošní mladší žáci U14, nyní už starší žáci U15, se probojovali do 2.kola kvalifikace o žákovskou ligu U15, kde nám pavouk...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 10.12.2023
10. kolo
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
10. kolo
BC Benešov B | - | AŠ Ml.Boleslav |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Neděle 17.12.2023
12. kolo
Juniorky U19 | Sobota 13.01.2024
13. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.01.2024
14. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
12. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
14. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | BK Kladno |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Beroun |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | Čelákovice |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
13. kolo
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
Kadetky U17 B | pátek 01.12.2023, 18:00
1. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 09.12.2023
9. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
1. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
9. kolo
BK Česká Lípa | - | BC Benešov |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |