Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dívky U14 zakončily sezónu dvojzápasem

13.04.2022 | Jáchym Povolný

BC Benešov – Trutnov 46:61
Body: Slavíková 11, Vondrušková 10, Kopáňková 7, Srbová 6, Červenková 4, Suková 4, Svobodová 2, Válová 2

V neděli 10.4. jsme na naší palubovce přivítali družstvo Trutnova, a to rovnou k dvěma odloženým zápasům najednou.
Opět nás potrápila vysoká marodka, a tak z posledního zápasového dne, kdy jsme plánovali nastoupení úplně všech hráček, které se v průběhu sezóny zapojily, jich zbylo pouze 14. 
První zápas:
Hned ze začátku jsme si vytvořili asi 15-tibodový náskok. Po dostřídání hráček soupeře z lavičky se nám ale nedařilo zachytávat průniky zejména dvou hráček, které si nacházely cestu naší obranou až do koše. Naše hra, jindy plná nepřesností při rozehrávce se oproti minulým zápasům zlepšila a objevovaly se i krásné akce a přihrávky které mají oči, většinou jsme ale měli k vstřelenému koši dál, než trutnovské hráčky. Konec zápasu měly soupeřky ve svých rukou a nepřipustily z naší strany žádné překvapení.


Trutnov - BC Benešov 70:51
Body (druhý zápas): Slavíková 17, Vondrušková 14, Kůstková 11, Srbová 4, Červenková 2, Suková 2, Válová 1

Ve druhém zápase jsme si opět vytvořili hezký bodový náskok, kdy byla naše hra pohledná a plná pěkných souher. Od druhé čtvrtiny se na hřišti prostřídaly nejlepší soupeřky do plné sestavy, opět nás zahltily svými průniky do koše a obrátily skóre ve svůj prospěch. Ve druhé půli zápasu jsme pomocí zatažené obrany tyto průniky zastavili a několika krásnými akcemi zakončenými košem jsme se opět dostali do zápasu. Poslední čtvrtina však patřila trutnovským. Spokojeni s podaným výkonem v tomto náročném odpoledni jsme přenechali vítězství soupeřkám.

Slovo trenérů k ukončení sezóny
Tato sezóna byla úžasná škola pro všechny zúčastněné a věříme, že do dalšího zápolení pod dvěma koši to bude velká vzpruha, a to jak individuálně za každou hráčku, tak kolektivně za celý tým. Za celou odehranou ligovou sezónu patří velká pochvala všem hráčkám našeho týmu, složeného z více podskupin. Nejstarším, pomocnicím z U15G, které nám pomohly nasázenými bodíky. Hráčkám tvrdého jádra, že nic nevzdaly a rvaly se i v těch nejtěžších zápasech. Holkám o rok mladším, které už několik let musí soupeřit proti starším a i tak se dokázaly zlepšit, že z nich vyrostly plnohodnotné hráčky, ne jen ty do počtu. Holkám z U12, které se dokázaly poměřit s o dva roky staršími soupeřkami a ukázaly, že i tak jsou ve hře velmi platné. A nakonec i těm nejmenším, které báječně splnily úlohu benjamínků s odzbrojujícím úsměvem na tváři.

4. kolo | Pondělí
 

- BK Loko Trutnov

46:61

ODLOŽENO
Aktuální články
Zápasy
Muži "A" | Neděle 06.02.2022
18. kolo
Benešov - Sokol Písek B
 
Muži "A" | Sobota 19.02.2022
19. kolo
Benešov - Jiskra Domažlice
 
Muži "A" | Neděle 20.02.2022
20. kolo
Benešov - BK Klatovy
 
Muži "A" | Pondělí 07.03.2022, 18:30
15. kolo
USK Ústí nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 12.03.2022
ŠSK Příbram - BC Benešov "A"
71:85 ()
 
Muži "A" | Neděle 13.03.2022
22. kolo
SKB Rokycany - Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS