Juniorky U19 si poradily s Brandýsem
V dalším důležitém utkání hostily juniorky U19 tým Brandýsa nad Labem.
Celý článek
Starší minižákyně U13 s HB Basket úspěšně
Do slavné tělocvičny na Aritmu Praha jsme zavítali trochu s nejistotou, v jaké sestavě proti nám „HBčko“ nastoupí. V posledních dvou utkáních porazily silnou Sadskou a také o 31b Poděbrady, tak se dal čekat velmi vyrovnaný zápas. Jenže nás nakonec čekala sestava bez nejlepších hráček a tak jsme do zápasu vstupovali klidnější.
Celý článek
Těsná prohra starších žákyň U15 s Plzní
Zápasy nadregionální soutěže U15 nejsou ve své jarní části vůbec záležitostí málo kvalitních týmů. Tři týmy ze čtyř doplňují kádr hráčkami z ligových soutěží. Nejinak tomu bylo v sobotu, kdy jsme poměřili síly s celkem DBaK, který tvoří hráčky U14 hrající dokonce v extraligové části. V takových zápasech je těžké skloubit touhu hráček po vítězství se snahou trenérů o zapojení hráček s malými nebo nulovými herními zkušenostmi.
Celý článek
Proti Nymburku starší minižáci U13 neuspěli
V sobotu 24.2. jsme doma přivítali dalšího těžkého soupeře BA Nymburk, který je druhý tým naší soutěže a tak nás čekal náročný zápas.
Celý článek
Mladší žákyně U14 si vyšláply na Spartu
Mladší žákyně si měly v odloženém zápase, přesunutém na pondělní termín, splnit povinnou výhru proti Spartě. Trenéři tedy měli v plánu procvičit několik variant z tréninků poslední doby.
Celý článek
- Mladší minižákyně U12 zvítězily v Pečkách | 27.02.2024
- Starší žákyně U15 ukázaly velkou houževnatost | 23.02.2024
- Dvě těsné prohry mladších minižáků U12 | 22.02.2024
- Junioři U19 doma porazili Strakonice | 22.02.2024
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
SBLM | Neděle 24.03.2024
2. kolo
SBLM | Sobota 06.04.2024
7. kolo
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
2. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Nové Strašecí |
7. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BK Mělník |
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
SBLŽ | Sobota 23.03.2024
19. kolo
SBLŽ | Neděle 24.03.2024
20. kolo
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
19. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Poděbrady B |
20. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BC Kolín B |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Sobota 23.03.2024
7. kolo
Juniorky U19 | Neděle 24.03.2024
8. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.04.2024
10. kolo
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Horní Počernice |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Sadská |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.04.2024
10. kolo
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 24.03.2024
2. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.04.2024
3. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.04.2024
4. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
2. kolo
VS.
BC Wizards | - | BC Benešov |
3. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
VS.
BC Benešov | - | BC Wizards |