Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Milé baskeťačky, milí baskeťáci!

30.03.2020 | Michal Holeš

Dne 12. 3. 2020 jste byli na našich webových stránkách informováni, že na základě vyhlášení nouzového stavu vládou ČR se Česká basketbalová federace rozhodla dočasně, a to až do odvolání, přerušit všechny soutěže včetně NBL a ŽBL. Následně dne 13.3. 2020 vedení BC Benešov, po dohodě s řediteli základních škol, zrušilo všechny tréninkové jednotky. Již třetí týden všichni žijeme v této pro všechny nelehké době.

Věřím, že nikdo z vás nezahálí a připravuje se individuálně, buď podle pokynů svých trenérů, anebo podle oficiální akce ČBF pod názvem „BASKETBALL NEVER STOPS #vratimselepsi!“, kdy jsou na našem webu i Facebooku denně zveřejňovány ukázky tréninků v podání hráčky Sokola Hradec Králové, Pamely Effang, anebo trenéra BK Pardubice Josefa Příhonského, v koordinaci PR manažera ČBF Martina Peterky.

Raději bych se v tuto chvíli s vámi všemi společně radoval z postupu našeho áčka mužů do dalšího kola play-off v bojích o postup do 1. ligy nebo z dotažení postupu do 1. ligy našeho áčka žen a v neposlední řadě z každého úspěšně odehraného utkání všech našich mládežnických týmů nebo z účasti na trénincích našich nejmenších dětí v přípravkách v Benešově, ve Vlašimi nebo v Bystřici.

V tuto chvíli nikdo z nás nedokáže predikovat, jak se situace spojená s tímto nebezpečným koronavirem bude vyvíjet. Jen těžko lze odhadnou kdy a jestli vůbec se současná sezóna ještě rozeběhne. Nevíme jak vedení ČBF rozhodne o výsledcích a konečném umístění jednotlivých družstev pokud se zbývající zápasy neodehrají. Pokud ne, tak si všichni musíme přát, abychom mohli absolvovat letní soustředění a přípravné kempy.

Na závěr mi dovolte, abych vás všechny touto cestou pozdravil, abych vám všem, tedy hráčkám, hráčům, trenérům, asistentům, členům realizačních týmů, členům vedení BC Benešov i ostatním pracovníkům klubu, ale i vašim rodinám a také všem fanouškům poděkoval za dosavadní činnost a podporu v probíhající sezóně a hlavně popřál to nejdůležitější, co si nikdo z nás nemůže koupit, a to je pevné zdraví.

Těším se až se zase s vámi všemi potkám při zápasech nebo na trénincích!

Láďa Klavrza, prezident BC Benešov

 
Aktuální články
Prohlášení klubu k placení příspěvků ČBF

"Vážení rodiče, hráči a hráčky. ČBF dnes rozeslala všem hráčům a jejich rodičům informace o členských příspěvcích ČBF. Basket...

 
Budoucí mladší a starší žákyně jely na rozlučku do Kácova

Během posledního červnového týdne měly budoucí mladší a starší žákyně společnou dvoudenní rozlučku s basketbalovou sezonou.

 
I družstvo U11 MIX zakončilo svůj ročník

Netradiční ročník zakončily i děti z U11 MIX. Ty spolu byly dlouhé čtyři roky. Příští sezonu se již jejich cesty rozdělí na tři...

 
Poslední přátelské utkání naší U11 MIX
 
Přípravka uzavřela loňský ročník
 
Součást přípravy děvčat je i orientační běh
 
Hráči se udržují ve streetballové lize
 
Jakub Malý: Díky basketbalu jsem potkal spoustu skvělých lidí
 
ČBF rozhodla o nedohraných soutěžích
 
BC Benešov zahájil za zpřísněných podmínek tréninky
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 18.01.2020, 18:00
15. kolo
Benešov - BC Kolín B
 
Muži "A" | Neděle 19.01.2020, 13:00
16. kolo
Benešov - Sokol Kutná Hora
 
Muži "A" | Sobota 15.02.2020, 18:00
19. kolo
Benešov - BVK Holice
 
Muži "A" | Neděle 16.02.2020, 11:00
20. kolo
Benešov - BK Vysoká nad Labem
 
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
 
BC Benešov - kontakt: david.simon@esports.cz RSS