Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

BC Benešov zahájil za zpřísněných podmínek tréninky

11.05.2020 | Michal Holeš

<p>Téměř dva měsíce basketbalisté a basketbalistky Basket Clubu Benešov nemohli na společné tréninky do haly. Se společným uvolňováním stavu v České republice také souvisí povolení trénování organizovaným týmům profesionálů a amatérů. <br>

Trenéři modrožlutých samozřejmě možnosti trénovat využili a své svěřence od dnešního dne začnou opět prohánět po palubovce tělocvičny Dukelská. Samozřejmě za zpřísněných podmínek.</p>

Děti se těší. Trenéři se těší. A rodiče určitě také. Ani některé překážky, které vzniknou důsledkem nařízených omezení neodradí baskeťáky trénovat společně se svými kamarády a kamarádkami.
Jedno z nejdůležitějších nařízení je nepoužívání šaten ani sprch. Mezi tréninky je vždy třicetiminutová pauza a tréninky samotné nepřesáhnou 60 minut.

Do haly samotné poté nemá přístup nikdo kromě sportovců a trenérů, kteří mají povinnost nosit roušky. Tribuna je samozřejmě také zavřená. Trenéři mají podepsané čestné prohlášení, že nepřišli do styku s nemocí COVID. Také rodiče musí posílat na tréninky jen 100% zdravé děti.

Samozřejmostí je dezinfekce a její používání na tréninkové pomůcky a balóny.

Nebude to lehké, nebude to příliš komfortní. Ale my se už velice těšíme, až to začne. Vzhůru k nové sezoně, s novými podmínkami a stejnou vášní.

 
Aktuální články
Prohlášení klubu k placení příspěvků ČBF

"Vážení rodiče, hráči a hráčky. ČBF dnes rozeslala všem hráčům a jejich rodičům informace o členských příspěvcích ČBF. Basket...

 
Budoucí mladší a starší žákyně jely na rozlučku do Kácova

Během posledního červnového týdne měly budoucí mladší a starší žákyně společnou dvoudenní rozlučku s basketbalovou sezonou.

 
I družstvo U11 MIX zakončilo svůj ročník

Netradiční ročník zakončily i děti z U11 MIX. Ty spolu byly dlouhé čtyři roky. Příští sezonu se již jejich cesty rozdělí na tři...

 
Poslední přátelské utkání naší U11 MIX
 
Přípravka uzavřela loňský ročník
 
Součást přípravy děvčat je i orientační běh
 
Hráči se udržují ve streetballové lize
 
Jakub Malý: Díky basketbalu jsem potkal spoustu skvělých lidí
 
ČBF rozhodla o nedohraných soutěžích
 
Milé baskeťačky, milí baskeťáci!
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 18.01.2020, 18:00
15. kolo
Benešov - BC Kolín B
 
Muži "A" | Neděle 19.01.2020, 13:00
16. kolo
Benešov - Sokol Kutná Hora
 
Muži "A" | Sobota 15.02.2020, 18:00
19. kolo
Benešov - BVK Holice
 
Muži "A" | Neděle 16.02.2020, 11:00
20. kolo
Benešov - BK Vysoká nad Labem
 
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
 
BC Benešov - kontakt: david.simon@esports.cz RSS