Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

I družstvo U11 MIX zakončilo svůj ročník

30.06.2020 | Michal Holeš

Netradiční ročník zakončily i děti z U11 MIX. Ty spolu byly dlouhé čtyři roky. Příští sezonu se již jejich cesty rozdělí na tři různá družstva.

Tomáš Urban (trenér U11 MIX):

Dne 22.6. jsme s naším mixovým družstvem U11 absolvovali poslední trénink. Naše děti byly spolu dlouhé čtyři roky, kdy prošly sportovní přípravkou, pokračovaly přes první zápasy ve Šmoulinka Cupu, až k první soutěžní sezoně v kategorii U11.
Měli jsme možnost vidět, kolik se toho už všichni naučili oproti jiným slabším týmům. Utkali jsme se ale i s týmy daleko zkušenějšími a tam jsme poznali, že je stále co zlepšovat, učit se z chyb a smířit se s porážkami.

Vyrostlo nám zde spoustu šikovných hráčů a hráček, kteří se nebojí silnějšího soupeře, jsou přemýšliví a snaživí. To jsou skvělé vlastnosti mladých baskeťáků. Úžasné je, že v našem družstvu nijak výrazně děti neubývaly, naopak v průběhu sezón se naše řady rozrůstaly. A to těší nás trenéry ze všeho nejvíc.

Od příští sezóny dojde k rozdělení družstva na kluky U12G a holky – ty mladší vytvoří základ U11G doplněný holkami z přípravek, a ty starší, se připojí ke starším holkám do družstva U13G.
Přejeme všem hráčkám a hráčům, aby je těšilo sportování a aby zažily spoustu úspěchů a radosti z basketbalu ve svých nových týmech.

Hezké prázdniny přejí trenéři U11mix.

 
Aktuální články
Béčko mužů v bláznivém zápase urvalo výhru

Nahoru a dolů. A pak zase nahoru. Tak vypadal zápas v podobě našich mužů, kteří se střetli v prvním kole s Mělníkem. Nejdřív si naši...

 
#1 Timeout - Nejistá sezóna

Zdravím všechny fanoušky benešovského basketbalu. Stojíme na prahu nové sezóny. Sezóny, pro kterou se nabízí tento cimrmanovský název....

 
U15G začalo ročník výhrou nad Kolínem

I áčko U15 se s Kolínem moc nepáralo a porazilo hostující děvčata o jednatřicet bodů. Modrožlutá děvčata zabrala především ve...

 
Béčko U15 si vyšláplo po půl roce vyšláplo na Kolín
 
Dívky U11 poprvé na turnaji v Pardubicích
 
Basketbalistky U15 prověřily své schopnosti na domácím turnaji
 
Dívky z U15 se připravovaly v Benešově
 
Nymburk byl na týden domovem pro naše mladé slečny
 
Benešovská stopa ve streetballu na Slovensku
 
Na cyklistickém výletě si žákyně pořádně mákly
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
VS.
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
VS.
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 04.10.2020
5. kolo
VS.
Sokol Písek B - Benešov
 
 
BC Benešov - kontakt: david.simon@esports.cz RSS