Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dívky U11 poprvé na turnaji v Pardubicích

07.09.2020 | Michal Holeš

Loni většina z děvčat byla ještě v přípravce, a tak na první opravdový turnaj cestovala až letos, v kategorii U11. Pro většinu se jednalo o první turnaj takového rozsahu a možná i o první výlet s basketem.
Naše mladé naděje rozhodně ostudu neudělaly, ba naopak, každý zápas se srdnatě rvaly a nakonec obsadily patnácté místo. Umístění však bylo to poslední, co trenéři, hráčky a rodiče řešili. Utužila se parta, proběhly první zápasové zkušenosti a navrch se všichni dobře bavili.

1. zápas: BC Benešov - Pardubice 6:64

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Pro většinu dívek to byla první zápasová zkušenost, a tak byla znát nezkušenost s bráněním po celém hřišti. Jinak můžu chválit za bojovnost a nadšení do hry.

2. zápas: Kralupy - BC Benešov 19:34

Roman Beneš (trenér BC Benešov): První vítězství. I přes špatnou obranu jsme měli neuvěřitelnou chuť do útoku a dobré trestné hody. Je to skvělý závěr dne.

3. zápas: Tygři Praha - BC Benešov 72:5

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Tygři Praha, kteří porazili i domácí Pardubice nás k překvapení nepustili, ale i tak si ceníme zkušeností, které holky nasbíraly.

4. zápas: SŠB Pardubice - BC Benešov 26:21

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Tento zápas byl boj o utkání o 9. místo. Dívky do něj naskočily mírně nervózně. Byl to nešťastný zápas, kdy naše střely končily mimo koš, za to pár střel domácích skončilo jako body.

5. zápas: BC Benešov - HB Basket 24:28

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Bohužel, dnes jsme již vítězství nepřidali, i přes veškerou snahu a úsilí jsme prohráli o čtyři body. Zítra nás čeká boj o patnácté místo s Kralupy.

6. zápas: BC Benešov - Kralupy 42:16

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Konec dobrý, všechno dobré. Vítězství na závěr s Kralupy a konečné patnácté místo. Těší nás především chuť a zápal hráček. Celý turnaj makaly na sto procent. Nejlepšími našimi hráčkami byly vyhlášeny Eliška Urbanová a Viki Červenková.

 
Aktuální články
CZ Basketball přichází s projektem Body2Skills

Je to tu znovu. Bohužel to není jen velmi špatný vtip nebo nepříjemné déjá vu. Sport včetně basketbalu opět dostal nekompromisní stopku,...

 
Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha...

 
U19 B a jejich těsná výhra na domácí palubovce

Benešovští junioři vybojovali své první vítězství v letošním ročníku, když na vlastní palubovce porazili béčko Děčína o pouhý...

 
Děvčata z týmu U15 A vezou z Příbrami výhru
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Vir nám postup naboural, ale nesebral
 
U14 G stále čekají na svou první výhru
 
S potěšením oznamujeme zahájení spolupráce s MSPORTS
 
Béčko žen na úvod prohrálo s Čelákovicemi
 
U11 G začali soutěž ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 07.11.2020
8. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 08.11.2020
9. kolo
VS.
Sokol Žižkov - Benešov
 
Muži "A" | Úterý 17.11.2020
2. kolo
VS.
Benešov - BC Kolín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS